-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-008258-a
Строки поставки товарів та надання супутніх послуг: протягом 30 днів з моменту підписання договору
Завершена
920 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 300.00 UAH
Номер:
5137ec689430437fb7ea21572729fbd7
Внутрішній номер закупівлі:
18471496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-21-008258-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
920 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2023 14:50 - 26.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2023 14:50 - 29.07.2023 17:00
Аукціон:
31.07.2023 12:10 - 31.07.2023 12:33
Період кваліфікації:
31.07.2023 12:33 - 01.08.2023 16:29
Період завантаження договору:
07.08.2023 00:00 - 17.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴920 200.00 Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)