-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію- ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate; ФКУ Нутрі 3 Енерджі/PKUNutri3 Еnergy; ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-006769-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2023 13:56 - 29.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим