-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію- ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate; ФКУ Нутрі 3 Енерджі/PKUNutri3 Еnergy; ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-006769-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
88fdf74ef4534ca2ba7a71c71d6e6688
Внутрішній номер закупівлі:
18470001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-21-006769-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левчук Олена Василівна 380966699286 pmsdratno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2023 13:56 - 29.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2023 13:56 - 01.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
01.08.2023 00:01 - 03.08.2023 13:53
Період завантаження договору:
09.08.2023 00:00 - 19.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію- ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate; ФКУ Нутрі 3 Енерджі/PKUNutri3 Еnergy; ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».