-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію- ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate; ФКУ Нутрі 3 Енерджі/PKUNutri3 Еnergy; ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
0b56b32a671f419186a7fa762bbbd90e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-21-003565-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію- ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate; ФКУ Нутрі 3 Енерджі/PKUNutri3 Еnergy; ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування:
21.07.2023 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРатнівська селищна рада
Сума180 000.00 UAH