-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра"
Тендер Prozorro UA-2023-07-05-000435-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Завершена
474 410.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 372.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 372.05 UAH
Період уточнення:
05.07.2023 08:39 - 16.07.2023 00:00
Відповідь надана
Запитання
Номер:
52d8e7ce00bb48a7915c826f480a9167
Дата опублікування:
11.07.2023 20:00
Опис:
Добрий день!
Враховуючи наявність на об'єктах (шкільних та дошкільних закладах освіти) Замовника об'єктів харчування (їдалень/харчоблоків), що підпадають під врегулювання Закону України №771/97-ВР "Про основні принципи та вимоги до безпечності і якості харчових продуктів" чи повинен учасник та послуги, що зазначені у ТД, відповідати вимогам вищезазначеного закону?
Чи мають бути в учасника документи, що підтверджують його відповідність вимогам ДСТУ 22000 "Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюзі (ISO 22000:2018, IDT)" чи іншим стандартам України?
Відповідь:
Шановний Учаснику. В тендерній документації та в Додатку 3 до тендерної документації Замовником зазначено вичерпні вимоги щодо надання послуг, які складають предмет закупівлі.
Дата відповіді:
13.07.2023 16:01
Відповідь надана
Уточнення кваліфікаційних вимог
Номер:
6549e685ae494a2cbe4afbdb7fff175c
Дата опублікування:
11.07.2023 17:54
Опис:
Шановний Замовнику!
Уточніть, будь ласка, вимогу відповідно Додатку №2 ТД стосовно підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень). Чи мається на увазі послуги саме у закладах освіти?
У Додатку №3 п. 5 є вимога надання послуг професійно підготовленими фахівцями, але немає жодного критерію щодо підтвердження їхньої професійності. Чи не потрібно підтвердити досвід і кваліфікацію фахівців відповідно до Постанови КМУ від 18.09.1995 №746, вимог ДСТУ № 16636:2015, наказу Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 №15? Як ви перевірите професійність спеціалістів?
Відповідно до дислокації об'єктів та їх чисельності чи є вимоги щодо кількості співробітників для якісного та своєчасного надання послуг? Спеціалізованого автотранспорту?
Будь ласка, надайте інформацію відповідно до вимог чинного законодавства стосовно предмету даної закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику. Відповідно до вимог Додатку 2 до тендерної документації стосовно підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень) мається на увазі надання послуг, які за своїм характером та змістом є аналогічними послугами згідно предмету закупівлі. Що стосується вимоги у Додатку 3 до тендерної документації про надання послуг професійно підготовленими фахівцями, замовник має на меті отримати якісні послуги, які будуть виконувати фахівці учасника. За своєю згодою та виключно за бажанням учасника у складі тендерної пропозиції можливо надати довідку в довільній формі, або ж будь які документи, які учасник вважає за потрібне додати.
Дата відповіді:
13.07.2023 16:01