• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра"

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами

Завершена

474 410.57 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 372.05 UAH
Номер: b580f5f14d72412c9ed019156eb05cde
Внутрішній номер закупівлі: 18314847
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-05-000435-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Олексіївна Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 474 410.57 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.07.2023 08:39 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.07.2023 08:39 - 19.07.2023 00:00
Період кваліфікації: 19.07.2023 00:04 - 20.07.2023 14:22
Період завантаження договору: 26.07.2023 00:00 - 05.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴474 410.57 "Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра"