-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра"
Оголошено тендер
474 410.57
UAH
Номер:
a55189ea4c0f4409bbffab0ba1dbec04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-05-000103-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
474 410.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра"
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.07.2023 08:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума474 410.57 UAH