-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-029 __ Послуги з ремонту приладів для дослідження свердловин __ 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-004756-a
Завершена
892 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2023 11:46 - 09.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим