-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ 23П-029 __ Послуги з ремонту приладів для дослідження свердловин __ 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-004756-a
Завершена
892 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
7c9cc6e9807740c78f9cbe6011057f55
Внутрішній номер закупівлі:
18306349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-04-004756-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
892 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2023 11:46 - 09.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2023 11:46 - 12.07.2023 15:00
Період кваліфікації:
12.07.2023 15:00 - 18.07.2023 15:03
Період завантаження договору:
24.07.2023 00:00 - 03.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴892 200.00 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту приладів для дослідження свердловин)