• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту приладів для дослідження свердловин

Оголошено тендер

892 200.00 UAH
Номер: 4344f138bedb44f2be98ef2e3e7821c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-29-003878-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Очікувана вартість: 892 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту приладів для дослідження свердловин
Примітки: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 29.06.2023 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума892 200.00 UAH