-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки та затирки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2023-07-01-000267-a
Завершена
138 763.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 387.64 UAH
мін. крок: 1% або 1 387.64 UAH
Період уточнення:
01.07.2023 14:35 - 09.07.2023 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
9b701e2cfbf74df18831c88a4a412a1b
Дата опублікування:
04.07.2023 11:59
Опис:
Доброго дня
1.Якого кольору повинна бути штукатурка "Короїд", Білого чи сірого?
2.Чи може шпаровка для плитки бути 3кг?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за запитання.
Замовник не обмежує постачальників у кольорі штукатурки "Короїд".
Ні, не пропонувати фасування 3 кг (пов’язано із потребами Замовника).
Дата відповіді:
05.07.2023 15:26
Відповідь надана
технічна відповідність
Номер:
3e11790413814d0394d3dfdc27ab8e52
Дата опублікування:
04.07.2023 11:39
Опис:
Доброго дня, чи можливо пропонувати об'єм 10л, як єквівалент тарі Ґрунтовка кварцова 5л
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за запитання. Ні, не пропонувати об’єм 10 л (пов’язано із потребами Замовника).
Дата відповіді:
05.07.2023 12:34