-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки та затирки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено тендер
138 763.50
UAH
Номер:
2f54de43e760499d9756aa3ad73633f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-30-003601-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
138 763.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки та затирки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2023 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума138 763.50 UAH