-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки та затирки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2023-07-01-000267-a
Завершена
138 763.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 387.64 UAH
мін. крок: 1% або 1 387.64 UAH
Номер:
4ba2da734e134057bf7f5deaf7e02602
Внутрішній номер закупівлі:
18289875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-01-000267-a
Замовник:
Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина району
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14-Г
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Коробчук Оксана Ігорівна +380342750710 zakyp_if-kech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 763.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2023 14:35 - 09.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2023 14:35 - 12.07.2023 00:00
Аукціон:
12.07.2023 12:39 - 12.07.2023 13:08
Період кваліфікації:
12.07.2023 13:08 - 14.07.2023 16:59
Період завантаження договору:
20.07.2023 00:00 - 30.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 763.50 Ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки та затирки; код ДК 021-2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники