• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали для водостічної системи (Ринва 130, з’єднувач ринви 130, лійка прохідна 130, кут зовнішній 130, кут внутрішній 130, заглушка ліва, заглушка права, держак ринви металевий 130, труба 100, коліно 100, трійник 130, кріплення труби, коліно 2х рас трубне 100, з’єднання труби 130)

Завершена

156 029.05 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 560.29 UAH
Період уточнення: 22.06.2023 13:24 - 27.06.2023 00:00
Відповідь надана

Постачання товару

Номер: 5645f8d977d34dc3be05e236540718e6
Дата опублікування: 22.06.2023 15:23
Опис: Доброго дня. За яку кількість партій плануєте отримати товар?
Відповідь: Доброго дня. Умови поставки прописанні в тендерній документації. Дякую за запитання.
Дата відповіді: 23.06.2023 08:23