• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ринва 130, з’єднувач ринви 130, лійка прохідна 130, кут зовнішній 130, кут внутрішній 130, заглушка ліва, заглушка права, держак ринви металевий 130, труба 100, коліно 100, трійник 130, кріплення труби, коліно 2х рас трубне 100, з’єднання труби 130

Оголошено тендер

156 029.05 UAH
Номер: a9c0aa52e21e4faf8c6632993bd403d2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-22-003613-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
Замовник: Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
Очікувана вартість: 156 029.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ринва 130, з’єднувач ринви 130, лійка прохідна 130, кут зовнішній 130, кут внутрішній 130, заглушка ліва, заглушка права, держак ринви металевий 130, труба 100, коліно 100, трійник 130, кріплення труби, коліно 2х рас трубне 100, з’єднання труби 130
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 22.06.2023 13:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума156 029.05 UAH