-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для водостічної системи (Ринва 130, з’єднувач ринви 130, лійка прохідна 130, кут зовнішній 130, кут внутрішній 130, заглушка ліва, заглушка права, держак ринви металевий 130, труба 100, коліно 100, трійник 130, кріплення труби, коліно 2х рас трубне 100, з’єднання труби 130)
Тендер Prozorro UA-2023-06-22-009262-a
Завершена
156 029.05
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 560.29 UAH
мін. крок: 1% або 1 560.29 UAH
Номер:
bf4f96bd411f4e33ba8a77cb57d5f80c
Внутрішній номер закупівлі:
18205192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-22-009262-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шульгина Людмила Сергіївна 380680525055 kp.garnemisto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 029.05 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2023 13:24 - 27.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2023 13:24 - 30.06.2023 14:00
Аукціон:
03.07.2023 12:40 - 03.07.2023 13:09
Період кваліфікації:
03.07.2023 13:09 - 06.07.2023 13:36
Період завантаження договору:
12.07.2023 00:00 - 22.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 029.05 Ринва 130, з’єднувач ринви 130, лійка прохідна 130, кут зовнішній 130, кут внутрішній 130, заглушка ліва, заглушка права, держак ринви металевий 130, труба 100, коліно 100, трійник 130, кріплення труби, коліно 2х рас трубне 100, з’єднання труби 130