-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ОЗУ DDR4-2400 8gb PC4-19200, ОЗУ SODIMM DDR 4 16 gb 3200 MHz, Саундбар для персонального компютера, Bluetooth адаптер, Акустична система, Конектор RJ-45, SSD накопичувач 240 GB, Комплект (миша та клавіатура), Монітор (дизайн/графіка), Навушники для персонального компютера))
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-015640-a
Завершена
222 297.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 111.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 111.49 UAH
Період уточнення:
21.06.2023 16:39 - 26.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим