-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ОЗУ DDR4-2400 8gb PC4-19200, ОЗУ SODIMM DDR 4 16 gb 3200 MHz, Саундбар для персонального компютера, Bluetooth адаптер, Акустична система, Конектор RJ-45, SSD накопичувач 240 GB, Комплект (миша та клавіатура), Монітор (дизайн/графіка), Навушники для персонального компютера))
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-015640-a
Завершена
222 297.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 111.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 111.49 UAH
Номер:
c3be65479e1c4dddb384b7dc4094fda9
Внутрішній номер закупівлі:
18192701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-015640-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 297.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 16:39 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 16:39 - 29.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.06.2023 00:01 - 29.06.2023 10:56
Період завантаження договору:
05.07.2023 00:00 - 15.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 297.00 Комп’ютерне обладнання (ОЗУ DDR4-2400 8gb PC4-19200, ОЗУ SODIMM DDR 4 16 gb 3200 MHz, Саундбар для персонального компютера, Bluetooth адаптер, Акустична система, Конектор RJ-45, SSD накопичувач 240 GB, Комплект (миша та клавіатура), Монітор (дизайн/графіка), Навушники для персонального компютера))