-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ОЗУ DDR4-2400 8gb PC4-19200, ОЗУ SODIMM DDR 4 16 gb 3200 MHz, Саундбар для персонального компютера, Bluetooth адаптер, Акустична система, Конектор RJ-45, SSD накопичувач 240 GB, Комплект (миша та клавіатура), Монітор (дизайн/графіка), Навушники для персонального компютера))
Оголошено тендер
222 297.00
UAH
Номер:
440fafe84477419d9198b0a0e4f0f887
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-21-004209-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
222 297.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (ОЗУ DDR4-2400 8gb PC4-19200, ОЗУ SODIMM DDR 4 16 gb 3200 MHz, Саундбар для персонального компютера, Bluetooth адаптер, Акустична система, Конектор RJ-45, SSD накопичувач 240 GB, Комплект (миша та клавіатура), Монітор (дизайн/графіка), Навушники для персонального компютера))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.06.2023 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума222 297.00 UAH