-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалету та душової кімнати пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області по вул. Небожинського Назара, 23
Тендер Prozorro UA-2023-06-15-014622-a
Торги не відбулися
200 067.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.34 UAH
Період уточнення:
15.06.2023 17:08 - 20.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим