-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
200 067.00
UAH
Номер:
986705001b6246948309586749f195f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-15-004463-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 067.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.06.2023 17:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 067.00 UAH