-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт туалету та душової кімнати пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області по вул. Небожинського Назара, 23
Тендер Prozorro UA-2023-06-15-014622-a
Торги не відбулися
200 067.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.34 UAH
Номер:
d1dc449de8944a858ce3fdb767107ccf
Внутрішній номер закупівлі:
18123125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-15-014622-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Столярчук +380975142562 zakupstolar19@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 067.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2023 17:08 - 20.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2023 17:08 - 23.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 067.00 Поточний ремонт туалету та душової кімнати пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області по вул. Небожинського Назара, 23