-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
УГВ-Сервіс 23Т-156_Елементи електричних схем; 31220000-4 Елементи електричних схем за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-005290-a
Адреса філії УГВ-Сервіс АТ "Укргазвидобування": реєстрації − 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Грабчака, 4а; адреса для листування − 36039, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, буд. 11а.
Завершена
745 448.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 18 600.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 18 600.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2023 11:25 - 23.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим