-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем
Оголошено тендер
745 448.00
UAH
Номер:
de0ce6f1537d40bea0d3ba99ab0893a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-07-000506-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "АТ "Укргазвидобування" в особі філії "УГВ-Сервіс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40444061
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Грабчака, 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "АТ "Укргазвидобування" в особі філії "УГВ-Сервіс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
40444061
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Грабчака, 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
745 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи електричних схем
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
07.06.2023 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума745 448.00 UAH