• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

УГВ-Сервіс 23Т-156_Елементи електричних схем; 31220000-4 Елементи електричних схем за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Адреса філії УГВ-Сервіс АТ "Укргазвидобування": реєстрації − 36021, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Грабчака, 4а; адреса для листування − 36039, м. Полтава, вул. Раїси Кириченко, буд. 11а.

Завершена

745 448.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 18 600.00 UAH
Номер: dc3f05f02f834f34880142c9dc54823d
Внутрішній номер закупівлі: 18097309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-14-005290-a   
Замовник: АТ "АТ "Укргазвидобування" в особі філії "УГВ-Сервіс""
Контактна особа: Аліна Нестеренко +380665406470 alina.nesterenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 745 448.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.06.2023 11:25 - 23.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2023 11:25 - 26.06.2023 09:00
Аукціон: 27.06.2023 12:16 - 27.06.2023 12:45
Період кваліфікації: 27.06.2023 12:45 - 11.07.2023 11:35
Період завантаження договору: 17.07.2023 00:00 - 27.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴745 448.00 Елементи електричних схем; 31220000-4 Елементи електричних схем за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника