-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-014646-a
Завершена
1 130 822.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 654.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 654.11 UAH
Період уточнення:
12.06.2023 17:36 - 17.06.2023 00:00
Відповідь надана
зауваження до проекту договору
Номер:
754f2ade124541c8a351b821b35f9a94
Дата опублікування:
13.06.2023 14:19
Опис:
доцільно п. 6.2. викласти в наступній редакції:
За порушення строків виконання зобов'язання Постачальником стягується пеня у розмірі 0,1 відсотка вартості товарів), з яких допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків вказаної вартості.
п.6.4. викласти в наступній редакції:
У випадку порушення Покупцем строків оплати Товару на строк більше 10 (десяти) банківських днів, Покупець сплачує Постачальнику, за письмовою вимогою останнього, пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє в період прострочення, від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.
п. 6.3. викласти в наступній редакції:
У випадку порушення Постачальником своїх зобов'язань, передбачених п.4.4. та пп. 5.3.3. цього Договору, Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 20 % (сто відсотків) від загальної вартості недопоставленого Товару або поставленого Товару неналежної якості
Відповідь:
Доброго дня. Дякуэмо за запитання. Обсяги відповідальності за порушення договірних зобов'язань являється засобом захисту замовника від недобросовіних постачальників, тому питання доцільності відповідальності не буде ставитись в випадку, якщо учасник може забезпечити виконання договору в повному обсязі та в необхідні строки. Разом з тим, повідомляємо що питання про внесення змін до проєкту договору передано на опрацювання відповідальному підрозділу.
Дата відповіді:
14.06.2023 15:22