• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР

Оголошено тендер

1 130 822.00 UAH
Номер: 806412f7dba1467299a717734b572771
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-12-004969-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 130 822.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР
Примітки: Місцезнаходження замовника: 21034, Україна , Вінницька обл., Вінниця, пров.Залізничний, 4. Категорія замовника: передбачено п.1 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - правоохоронний орган. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування: 12.06.2023 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 130 822.00 UAH