-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-014646-a
Завершена
1 130 822.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 654.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 654.11 UAH
Номер:
977592a30dfd4c46b5a0532ccbc16d79
Внутрішній номер закупівлі:
18075668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-014646-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109131
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПРОВУЛОК ЗАЛІЗНИЧНИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Побережець 380968939979 vintenderdso@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 130 822.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 17:36 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 17:36 - 20.06.2023 18:00
Період кваліфікації:
20.06.2023 18:00 - 22.06.2023 18:01
Період завантаження договору:
28.06.2023 00:00 - 08.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 130 822.00 Лот 1. Черевики з високими берцями, черевики, черевики з високими берцями утеплені персоналу ВОХОР, напівчеревики ВОХОР