-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-012816-a
1.Офісний стіл ОН-53/1 Ніка-1 шт. 2.Стіл офісний (письмовий) Ніка СН-11 - 5 шт. 3.Тумба (секція нижня) - 8 шт. 4.Тумба ОН-31/1 Ніка - 2 шт. 5.Стелаж ОН-18/1 Ніка - 8 шт. 6.Шафа офісна ОН-10/1 - 8 шт. 7.Шафа офісна ОН- 8/1 - 3 шт. 8.Шафа для одягу Пенал НІКА ОН-22/1 - 11 шт. 9.Офісна шафа ОН-16/1 НІКА - 10 шт. 10.Офісна шафа ОН – 13/1 НІКА - 7 шт. 11.Офісний стелаж ОН- 12/1 - 7 шт.
Завершена
192 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 961.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 961.35 UAH
Період уточнення:
12.06.2023 16:17 - 17.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим