• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Офісні меблі

Оголошено тендер

192 270.00 UAH
Номер: 372d343707634ae8a658c62cb090750b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-12-005566-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва
Замовник: Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва
Очікувана вартість: 192 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісні меблі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.06.2023 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума192 270.00 UAH