• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісні меблі

1.Офісний стіл ОН-53/1 Ніка-1 шт. 2.Стіл офісний (письмовий) Ніка СН-11 - 5 шт. 3.Тумба (секція нижня) - 8 шт. 4.Тумба ОН-31/1 Ніка - 2 шт. 5.Стелаж ОН-18/1 Ніка - 8 шт. 6.Шафа офісна ОН-10/1 - 8 шт. 7.Шафа офісна ОН- 8/1 - 3 шт. 8.Шафа для одягу Пенал НІКА ОН-22/1 - 11 шт. 9.Офісна шафа ОН-16/1 НІКА - 10 шт. 10.Офісна шафа ОН – 13/1 НІКА - 7 шт. 11.Офісний стелаж ОН- 12/1 - 7 шт.

Завершена

192 270.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 961.35 UAH
Номер: 1dd279b146dc4f7a91c11f67fca19de8
Внутрішній номер закупівлі: 18073917
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-12-012816-a   
Замовник: Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва
Контактна особа: Підлісний Сергій Дмитрович 380445739808, 380956001995 cmpdar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 192 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.06.2023 16:17 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2023 16:17 - 20.06.2023 09:00
Період кваліфікації: 20.06.2023 09:03 - 21.06.2023 12:58
Період завантаження договору: 27.06.2023 00:00 - 07.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴192 270.00 Офісні меблі