-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А 95, бензин А 92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-06-09-011899-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування.
Торги не відбулися
420 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2023 16:02 - 14.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим