-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А 95, бензин А 92, дизельне паливо
Оголошено тендер
420 185.00
UAH
Номер:
196c63aa05834b97b73c134e5d7e1937
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-09-003946-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 185.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А 95, бензин А 92, дизельне паливо
Примітки:
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.06.2023 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума420 185.00 UAH