-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А 95, бензин А 92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-06-09-011899-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування.
Торги не відбулися
420 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 500.00 UAH
Номер:
a6e0bb5e39d845b190db8719d77e8727
Внутрішній номер закупівлі:
18057416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-09-011899-a
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 185.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2023 16:02 - 14.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2023 16:02 - 17.06.2023 16:00
Період кваліфікації:
17.06.2023 16:00 - 13.07.2023 16:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 185.00 Бензин А 95, бензин А 92, дизельне паливо