• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стрічка конвеєрна Код ДК 021:2015 - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Джерело фінансування закупівлі: власні кошти

Торги не відбулися

583 178.40 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 915.89 UAH
Період уточнення: 09.06.2023 09:16 - 19.06.2023 00:00
Відповідь надана

Чи керується Замовник нормативною документацією взагалі, чи вимагає що заманеться?

Номер: 25698037419a44e1af3a4662998df588
Дата опублікування: 16.06.2023 14:21
Опис: Шановний Замовник, чи доступний для Вас норматив, прикладом DIN 22102? Нормативи радянського союзу – залиште вже в минулому. Просимо Вас привести технічне завдання у відповідність діючим нормативам, яким керуються сучасні світові виробники, та чітко зазначити предмет закупівлі, з чіткими параметрами, а не писати, що заманеться, так як інформація в ТЗ – некоректна взагалі, назва предмету закупівлі не містить позначення стрічки конвеєрної. Дякуємо за внесені зміни.
Відповідь: Шановний Учаснику, дякуємо Вам за питання. Повідомляємо, що у разі погодження Службами-замовниками відповідні зміни будуть внесені.
Дата відповіді: 19.06.2023 16:52
Відповідь надана

Товар предмету закупівлі – чи буде використовуватись за призначенням?

Номер: d71531d39e8d4bbfaa3b7eabb2376a60
Дата опублікування: 16.06.2023 14:19
Опис: Шановний Замовник! Внесені Вами зміни, протирічать нормативам та стандартам, якими керуються виробники Товару «Стрічка конвеєрна». Взагалі призначення стрічки конвеєрної полягає в наступному: «Стрічка конвеєрна: застосовуються для транспортування різних кускових, сипких і штучних вантажів та інших матеріалів.» В Вашому випадку, в технічному завданні додано наступну вимогу: «1.5 Призначення: застосовується як прокладний шар для безбаластних залізобетонних плит відповідно до СТП 06-008:2017.». Просимо надати роз’яснення з детальним описом нормативу СТП 06-008:2017, що означає така вимога, чи за призначенням буде використовуватись стрічка, та як буде визначатись гарантія на товар, якщо стрічка буде лежати між бетонними плитами? Та чи доцільно витрачати такі кошти, якщо предмет Закупівлі буде використовуватись не за призначенням? Дякую за роз’яснення.
Відповідь: Шановний Учаснику, дякуємо Вам за питання. Повідомляємо, що у разі погодження Службами-замовниками відповідні зміни будуть внесені.
Дата відповіді: 19.06.2023 16:52
Відповідь надана

Щодо товщини стрічки

Номер: 2cd80f05f99e452f91380316378403bd
Дата опублікування: 13.06.2023 13:18
Опис: Шановний Замовник! Вами вимагається "Товщина – 11-12 мм", який допустимий толеранс?
Відповідь: Доброго дня. Повідомляємо, що відхил за фактичною товщиною стрічки не повинен перевищувати ± 10 %. Відповідні зміни будуть внесені. Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 16.06.2023 13:33
Відповідь надана

Щодо технічних вимог

Номер: 4d9d0befbdcf4ccd9734ae9d5ec6ef6e
Дата опублікування: 13.06.2023 13:15
Опис: Шановний Замовник! Просимо Вас надати розьяснення, де саме буде використовуватись дана стрічка? Також надайте розьяснення, на підставі, якого нормативного документу Вами встановлена вимога "Діапазон робочих температур від (-60) до (+60) С" ?
Відповідь: Доброго дня. По першому питанню повідомляємо, що стрічка конвеєрна застосовується як прокладний шар для безбаластних залізобетонних плит відповідно до СТП 06-008:2017. Відповідні зміни будуть внесені. По другому питанню повідомляємо, що характеристики матеріалів взяті з інформаційної системи «Вимоги до продукції» відповідно до внутрішніх нормативних документів АТ «Укрзалізниця». Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 16.06.2023 13:33