-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стрічка конвеєрна Код ДК 021:2015 - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено тендер
699 814.08
UAH
Номер:
cf4d7bfca5dd4de1b7def15816f85f97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-08-004502-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
699 814.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стрічка конвеєрна Код ДК 021:2015 - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Примітки:
план ТМР; Протокол УОШ від 08.06.2023 № 728
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування:
08.06.2023 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума699 814.08 UAH