-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна Код ДК 021:2015 - 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-06-09-000717-a
Джерело фінансування закупівлі: власні кошти
Торги не відбулися
583 178.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 915.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 915.89 UAH
Номер:
93589a5ded61468091cc40ffff2d9819
Внутрішній номер закупівлі:
18046280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-09-000717-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Добриніна Олена Володимирівна 0487272760 ntvm1@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
583 178.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2023 09:16 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2023 09:16 - 22.06.2023 16:00
Період кваліфікації:
22.06.2023 16:03 - 20.07.2023 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴583 178.40 Лот 1. Стрічка конвеєрна