-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-012505-a
Завершена
2 838 517.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 192.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 192.59 UAH
Період уточнення:
08.06.2023 16:45 - 17.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим