-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)
Оголошено тендер
2 838 517.00
UAH
Номер:
963e75007d1242c58952a281c066646c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-08-003937-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 838 517.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол від 08.06.2023.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
08.06.2023 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 838 517.00 UAH