-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-012505-a
Завершена
2 838 517.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 192.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 192.59 UAH
Номер:
987e443eb5894319b57429b82d2ed264
Внутрішній номер закупівлі:
18041501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-012505-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 838 517.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 16:45 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 16:45 - 20.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.06.2023 00:03 - 20.06.2023 14:29
Період завантаження договору:
26.06.2023 00:00 - 06.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 838 517.00 Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)