• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)

Торги відмінено

4 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
Період уточнення: 07.06.2023 17:21 - 14.06.2023 00:00
Відповідь надана

Щодо відповіді

Номер: 59b0df777e104fd3a106bb9d14239895
Дата опублікування: 12.06.2023 17:51
Опис: Шановний Замовник! Вами надана відповідь на задані питаня : "Шановний учаснику! Замовником буде розглянуте питання щодо внесення змін до тендерної документації". Просимо Вас повідомити, яке прийняте рішення, щодо внесення змін до тендерної документації. Дякуємо.
Відповідь: Шановний учаснику! Замовником буде відмінено закупівлю
Дата відповіді: 13.06.2023 18:22
Відповідь надана

Щодо вимог

Номер: a05b82e6deb94200996cc8029fb10e96
Дата опублікування: 09.06.2023 11:17
Опис: Шановний Замовник! Вами зазначено в додатку 1 - " Учасник попереджається, що будь-яке відхилення від запропонованих технічних характеристик предмету закупівлі призведе до відхилення його тендерної пропозиції, як такої, що не відповідає вимогам Замовника" - що це за попередження????, А як тоді Вам пропонувати еквівалент? Вами же зазначено "У випадку, якщо документація (інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі) містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип обладнання, що є частиною предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, учасникам процедури закупівлі слід мати на увазі, що, у своїх пропозиціях Законом не забороняється пропонувати відповідні еквіваленти. Учасником у разі якщо ним запропоновано відповідні еквіваленти, у складі тендерної пропозиції обов’язково надає таблиці з зазначенням порівняльних характеристик відносно предмету закупівлі" - ТОБТО МОЖНО, ТОДІ НЕ ЗРОЗУМІЛО ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!!
Відповідь: Шановний учаснику! Замовником буде розглянуте питання щодо внесення змін до тендерної документації
Дата відповіді: 09.06.2023 14:49
Відповідь надана

ЩОДО ДИСКРИМІНАЦІЙНИХ ВИМОГ

Номер: eb977e15244a4574afda68dba2d261b2
Дата опублікування: 09.06.2023 11:13
Опис: Шановний ЗАМОВНИК! ВАМИ вимагається :гарантійний лист про те, що учасник не має розірваного договору по причині порушення учасником умов договору та/або відсутні рішення суду щодо стягнення з учасника неустойки, штрафу, або пені по укладеним договорам, за результатами тендерних закупівель починаючи з 2019 року до дати подання тендерної пропозиції за даною закупівлею". ДАНА ВИМОГА не передбачена чинним законодавством, та прямо протирічить та встановлена з порушенням ЗУ "ПРО ПІБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ" та ПОСТАНОВІ 1178. Відповідно до ч4 ст22 Закону тендерна документація , не повина містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Законом ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ ТА ПОСТАНОВОЮ 1178 - передбачено тільки ч2 ст17 та пп2 п 45 Особливостей надавати інформацію щодо Замовника (яка оголосила процедуру). ІНШІ ЗАМОВНИКИ -НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ. УСУНЬТЕ НЕВІДПОВІДНІСТЬ ШЛЯХОМ ВИКЛЮЧЕННЯ ВИМОГИ З ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Відповідь: Шановний учаснику! Замовником буде розглянуте питання щодо внесення змін до тендерної документації
Дата відповіді: 09.06.2023 14:47
Відповідь надана

Щодо предмета закупівлі

Номер: 10a51a3c99014066a8432bf7503b1784
Дата опублікування: 08.06.2023 17:46
Опис: Шановний Замовник! Ваше оголошення "Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)" не відповідає предмету закупівлі, яке зазначено в технічному завданні, а саме: "Екскаватор-навантажувач" як бачимо до чого тут грейферний навантажувач? УСУНЬТЕ НЕВІДПОВІДНІСТЬ. ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ДОГОВІР БУДЕ НЕДІЙСНИЙ ТА РОЗІРВАНИЙ
Відповідь: Шановний учаснику! Замовником буде розглянуте питання щодо внесення змін до тендерної документації
Дата відповіді: 09.06.2023 14:42