-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)
Тендер Prozorro UA-2023-06-07-015073-a
Торги відмінено
4 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 000.00 UAH
Номер:
ae2baf65ab774cc9af7636ff44440482
Внутрішній номер закупівлі:
18027737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-07-015073-a
Замовник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Криваліївська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бейн Анатолій Григорович +380964296428 kp-kombinat-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.06.2023 17:21 - 14.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2023 17:21 - 17.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
04aa135d467e4ff99e0e263c2689e4fc
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель (в частині назви предмету закупівлі)
Період оскарження:
13.06.2023 21:18 - 24.06.2023 00:00
Дата опублікування:
13.06.2023 21:18
Дата виконання:
24.06.2023 00:02
Статус:
Виконано
Номер:
d813ae879cf34c4b88589f008ac1f094
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель (в частині назви предмету закупівлі)
Дата опублікування:
13.06.2023 21:03
Дата виконання:
13.06.2023 21:03
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴4 600 000.00 Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)