-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)
Оголошено тендер
4 600 000.00
UAH
Номер:
f5321463dae34df0b84fafd8a44332ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-07-005033-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Криваліївська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357004
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Криваліївська, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015:43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Придбання грейферного навантажувача)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.06.2023 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 600 000.00 UAH