-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2023-06-07-008734-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2023 13:56 - 12.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим