• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади

Оголошено тендер

198 000.00 UAH
Номер: f052db0a0e3f4a1da3b46ddbed9dae8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-07-002786-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.06.2023 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 000.00 UAH