• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади

Завершена

198 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
Номер: cf157374858442a288e608fb4084a500
Внутрішній номер закупівлі: 18021459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-07-008734-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Контактна особа: Євгенія Білоцька +380414296283, +380414296283 osvita-kor.tender@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.06.2023 13:56 - 12.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.06.2023 13:56 - 15.06.2023 00:00
Аукціон: 15.06.2023 14:18 - 15.06.2023 14:47
Період кваліфікації: 15.06.2023 14:47 - 16.06.2023 10:07
Період завантаження договору: 22.06.2023 00:00 - 02.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 000.00 Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів дошкільної освіти Коростенської міської територіальної громади