-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-06-06-002559-a
Торги не відбулися
13 840 362.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 69 201.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 69 201.81 UAH
Період уточнення:
06.06.2023 10:39 - 11.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим