• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)

Торги не відбулися

13 840 362.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 69 201.81 UAH
Номер: 96a97578f6e84ec09524c24d28dacea0
Внутрішній номер закупівлі: 18000804
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-06-002559-a   
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Контактна особа: Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 13 840 362.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.06.2023 10:39 - 11.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.06.2023 10:39 - 14.06.2023 00:00
Період кваліфікації: 14.06.2023 00:04 - 19.06.2023 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 840 362.00 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)