• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)

Оголошено тендер

13 840 362.00 UAH
Номер: d3565f7b299140299b27159700d29f71
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-06-000878-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Очікувана вартість: 13 840 362.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 06.06.2023 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума13 840 362.00 UAH