-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-013407-a
Завершена
525 702.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 628.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 628.51 UAH
Період уточнення:
01.06.2023 17:15 - 06.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим